+372 452 4700 arensburg@arensburg.ee Lossi 15, Kuressaare

Arensburg Restoran


Arensburg Restoranide alla kuuluvad ajaloolises majaosas asuv Arensburg Restoran ning modernses pooles asuv Lounge Muusa. Suvel ühendab restorane Kuressaare linna kauneima purskkaevuga Päikeseterrass. Veinikeldris pakume veinikoolitusi ja pimedegustatsioone.


Restoranide menüü on koostanud Arensburgi peakokk Andres Jakovlev, kelle menüü on inspireeritud erinevate Euroopa köökide stiilidest. Vaata menüüd SIIT ! Gruppidele pakume erimenüüd kokkuleppel.


Arensburg on saanud mitmeid tunnustusi, sealhulgas „Saarte veinikultuuri arendaja“, “Parim teenindusettevõte”, “Parim turismiettevõte” ja “Parim restoran saartel”.


Sohvabaar  Muusa kõrval asuvad ka sigarituba, seminariruumid ja mängunurk lastele. Iga nädal toimuvad lounge Muusas või suviti Päikeseterrassil tuntust kogunud Arensburgi kontserdid. Väljaspool maja pakume cateringi nii Saaremaal kui ka mandril.


Arensburg Restoran on avatud E-N kl 12-22, R-L kl 12-23

Lounge Muusa on avatud P-N kl 12-22, R-L kl 12-23
Päikeseterrass on avatud suveperioodil! 


Broneeri laud saates email: restoran@arensburg.ee või helistades +372 452 4728

Lounge Muusa telefon +372 452 4707 


Lounge Muusa


Modernne lounge, kus on olemas kõik vajalik ürituse läbiviimiseks. Lounge Muusa mahutab  kuni 60 inimest. Olemas on lava ning võimalik rentida helitehnikat. 

Arensburgi RestoranVeinikelderPäikeseterrass