+372 452 4700 arensburg@arensburg.ee Lossi 15, Kuressaare

Imelise häälega Rolf Roosalu esitab enda loomingust laule ja ka üldtuntumaid palasid klaveri ja kitarri saatel. Tuleb kaunis õhtu maheda akustilise muusika saatel.

Asukoht: Arensburgi hotelli restoran Lounge Muusa
Ootame Teid 9.02 kl 19:00

Pilet eelmüügist jaanuari lõpuni 15 €
Pileti saab soetada vaid Lounge Muusas kohapeal aadressil Lossi 15, Kuressaare.

Broneeri laud email: restoran@arensburg.ee
Tel:+327 4524707

SOUL TOUCH - mänguline õhtu Arensburgis

SOUL TOUCH on mänguline tantristlik õhtu, kus on suurepärane võimalus praktiseerida tantrat ja leida häid sõpru. Ootatud on mehed ja naised, tule üksi või sõpruskonnaga! Eelnev tantra kogemus ei ole oluline.


See kokkusaamine on teekond südame sügavustesse. Imeline võimalus avastada ennast kui armastust ja rõõmu. Kohtumine kaaslastega autentsuses ja “läbi südame” vaadates. Saad hoida ja olla hoitud. Mänguline õhtu, mis sisaldab liikumist, hingamist ja teadlikku puudutust. 


Aeg: 15.02.19 kell 19:00

Asukoht: Arensburg Boutique Hotel konverentsisaal
Osaluspanus: 25 € 

Registreerimine:  https://goo.gl/forms/7SdDjzU5OV1Mue1I3

Margus Vaheri akustiline kontsert 9. märtsil kell 19:00
Sel erilisel õhtul mängib Margus Vaher õhtu akustiliselt romantiliseks. Lugusid nii maailma klassikast, Eesti kullafondist kui ka laulja omaloomingust. Nagu ikka, räägib Margus laulude vahele meeleolukamaid juhtumisi enda elust. Kuna Margusel ilmus oktoobris 2018 ka tema esimene raamat - "Tee mehe südamesse", mis vallutab hetkel müügiedetabelite tippe, siis tutvustab ta endale omase huumoriga ka bestsellerit ning seda on võimalik kohapealt pühendusega endale koju kaasa osta. Naiselikku energiat ja kõlamaagiat lisab õhtusse poetess Nete Tiitsaar
Pileti hind eelmüügist veebruari lõpuni 15 €

Pileti saab soetada vaid Lounge Muusas kohapeal aadressil Lossi 15, Kuressaare.

Broneeri laud email: restoran@arensburg.ee
Tel:+327 4524707